محل تبلیغات شما
چند وقت پیش به دلیل اینکه شرکت قدیمی ساز هست تصمیم گرفتم برای شرکت سقف کاذب بگیرم که هم یه نمای خوبی داشته باشه و هم اینکه قیمتش مناسب باشه خلاصه از اطرافیان پرسیدم و دیدم اگه بخوام گچ کاری و رنگ بکنم قیمتش بالا درمیاد و زمان هم زیاد میبره که باعث میشه کارمون یه مدت تعطیل بشه که بدرد نمیخوره همه بهم گفتن که بهترین راه سقف کاذب هست ولی خب بحث این بود که چطوری باید سقف کاذب رو تهیه کنم و از کجا بگیرم که قیمتش مناسب باشه دو سه تا فروشگاه بهم معرفی کردن واسه سقف کاذب که قیمتش خوب بود ولی متاسفانه اونی که من میخواستم نداشت و بیشتر کاراش در حد رسمی بود خلاصه تصمیم گرفتم خودم بگردم دنبال یه سقف کاذب خود که از سایت ساختمون دات کام تونستم یه فروشنده خوب پیدا کنم که هم قیمتش خوب بود و هم رایگان نصب داشت و از کارشون هم واقعا رازی بودم.

کنترل ربات گوگل با فایل ربات تکست

انواع رله های زیمنس از لحاظ پارامتر

خرید لایسنس نود 32

کاذب ,سقف ,هم ,قیمتش ,یه ,شرکت ,سقف کاذب ,بگیرم که ,قیمتش خوب ,که هم ,مناسب باشه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Raguel's game معلم خصوصی شیمی- تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و دانشگاه 09102878521 neuverciustum Patricia's game علوم panvamulna مطالب اینترنتی olume parsa book kehkadoon ثبت شرکت - ثبت برند - ثبت برند لاتین